ابزار و یراق

فروش ابزار و یراق چرمدوزی

گروه هنری چیاکو با سال ها تجربه در دوخت انواع کیف و پیمودن راه های مختلف در این زمینه تجربه خود را با تلاش فراوان در جمع آوری و متمرکز کردن ابزار و یراق چرمدوزی بکار گرفته تا هنرمندان و صنعتگران عزیز بتوانند ابزار و یراق مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و حضوری تهیه نمایند.

favicon

گروه هنری چیاکو – ابزار و یراق

انواع چرم و پوست

فروش انواع چرم و پوست در رنگبندی متفاوت

گروه هنری چیاکو با توجه به تجربه خود در زمینه دوخت کیف و حکاکی و با شناخت چرم مناسب سعی در جمع آوری و ارائه بهترین چرم برای کار مورد نیاز شما عزیزان دارد. 

گروه ما با مشاوره آنلاین به شما عزیزان بهترین و مناسب ترین با قیمتی مناسب را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد و آن را به صورت سفارش آنلاین و حضوری در اختیار شما هنرمندان و صنعتگران عزیز قرار میدهد.

favicon

گروه هنری چیاکو – چرم و پوست

اکسسوری های چرمی

فروش انواع کیف ، دستبند و ... چرمی

گروه هنری چیاکو با در اختیار داشتن افراد متخصص و خلاق در زمینه چرمدوزی و حکاکی مفتخر است که با ترکیب خلاقیت، طرح های سنتی و ایرانی و مدرن محصولات زیبا و مورد پسند برای تمامی سلایق شما عزیزان را فراهم نموده است. تمامی محصولات حاصل دست رنج هنرمندان ایرانی و دستدوز می باشد و طرح به صورت سفارشی نیز پذیرفته می شود. تمامی سفارشات شما به صورت آنلاین  و حضوری در اختیار شما قرار میگیرد.

گروه هنری چیاکو – اکسسوری چرمی